Uncategorized
Denizbank İnternet Bankacılığı Güvenliği
Aralık 24, 2017
0
, , ,

Denizbank İnternet Bankacılığı Güvenliği

Denizbank İnternet Bankacılığı Güvenliği Tüketicilere sunulan en önemli ayrıcalıklardan birisi web bankacılığıdır. Sadece internet üzerinden işlem yapmak her süre için kişilere güvensiz bir görünüm sergilemektedir. Banka müşterileri internet işlemlerinde güvenlik kaygıları yaşayabilmektedir. Denizbank internet bankacılığı sistemine bu anlamda güvenebilirsiniz. Online bankacılık işlemlerine yüksek yatırımlar yapan Denizbank sizlere bu konuda üst seviyede güvenlik sunmaktadır. Denizbank İnternet Bankacılığı Güvenliği Bununla birlikte tüketicilerin uyması gereken tedbirler bulunmaktadır. Örneğin Denizbank ismini veyahut logosunu kullanarak gelen epostalara güvenmeyiniz ve cevap vermeyiniz.

Online Bankacılık Güvenlik Önlemleri

Online Bankacılık Güvenlik Önlemleri
İnternet korsanları tarafınca web şubeleri çeşitli tehditler altındadır. Bunlardan birisi de sayfanın kopyalanmasıdır. Denizbank internet şubesi girişinizde sitenin Orijinal olup olmadığının denetimünü yapmalısınız. Domain adresine dikkat ederek girdikten sonra sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit işaretini ne olursa olsun kontrol edin. Bu SSL ile şifrelenmiş bulunduğunu gösterecektir. Bununla birlikte dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise internet şubesini halka açık alanlardan kullanmamanız. Örneğin Denizbank girişi yaparken halka açık wifi kullanmamanızı öneririz. Bu alanların güvenliği riskli olmaktadır.

Denizbank’ın getirdiği yeniliklerden biri olan “SMS Doğrulama” sayesinde extra güvenlik sağlanmaktadır. Bu işlem ile yapacağınız işlemlerin hepsinda sms ile onay istenmektedir. Böylece sizin haricinizde birinin hesabınızdan işlem yapması mümkün değildir. Her para transferi işleminde sms doğrulaması yapılmaktadır. Ayrıca güvenlik önlemleri açısından şifrenizi belirlerken doğum tarihi gibi kişisel bilgileri kullanmamanız yararınıza olacaktır.

About author

admin

Denizbank Çağrı Merkezi

Denizbank İnternet Bankacılığı Güvenliği De...

Read more
denizbank

Denizbank Giriş

Denizbank İnternet Bankacılığı Güvenliği De...

Read more
denizbank

Denizbank Girişi

Denizbank İnternet Bankacılığı Güvenliği De...

Read more

There are 0 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir